مترجم جوان

زندگانی یک مترجم جوان...

ویدئوی به ایران سفر نکنید (با زیرنویس فارسی)

  • ۱۵۵۵

سلام. مدتی قبل، تو یکی از روزهایی که فارغ از کار بودم و حوصله سرگرمی‌های معمول رو هم نداشتم، به طور اتفاقی در حین وب‌گردی به ویدئویی رسیدم که یک گردشگر خارجی رسیدم که تجربه‌هاش رو در قالب ویدئو در وب سایتش با نام TOLT منتشر می‌کنه. این توریست ویدئویی درباره ایران و جاذبه‌های دیدنی کشورمون ساخته. عنوان این ویدئو یه جور تبلیغ منفی هست - نه اینکه بخواد از ایران بد بگه، نه، در واقع یه جورایی می‌خواد نظر مخاطب‌ها رو به خودش جلب کنه.

پیش خودم گفتم: چه کار خوبیه که به خاطر گل روی مخاطب‎‌های سایت مترجم جوان، ویدئو به ایران سفر نکنید رو با زیرنویس فارسی آماده کنم. شاید برای برخی از دوستان جالب توجه باشه. به هر حال اگه قبلا این ویدئو رو تماشا کردین، بازدید دوباره‌اش با زیرنویس فارسی خالی از لطف نخواهد بود. پس با هم ویدئوی به ایران سفر نکنید (با زیرنویس فارسی) رو تماشا می‌کنیم.

اگه از این ویدئو و زیرنویس فارسی خوشتون اومد حتما تو نظرها بنویسید. :)

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

موضوع مطلب

عنوان مطلب پیشنهادی شما در اینجا قرار می گیرد

می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید.

متن کامل

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید