مترجم جوان

زندگانی یک مترجم جوان...

روزی 10 دقیقه برای آرامش ذهنی کنار بذار

  • ۱۶۱۰

تو این دنیایی که بیش‌ازپیش خودمون رو به چیزهای مختلف وصل کردیم روزها از پس هم می‌گذره و گاهی اوقات استرس و فشارهای روزمره زندگی ما رو تحت تأثیر خودش قرار میده و خستگی گاهی ما رو خسته می کنه. از هجوم هر ساعته پیامک، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل، نوتیفیکیشن‌های گوشی گرفته تا هزار موضوع ریز و درشت دیگه. آیا راه ساده‌ای برای آروم شدن وجود داره؟

هر کدوم از ما روش‌های خاصی برای شارژ کردن باتری‌های خودمون داریم. از چرت زدن و گوش کردن به موسیقی موردعلاقه گرفته تا آواز خواندن، پیاده‌روی، ورزش و حتی مراقبه! چند روز پیش تو وبگردی به‌طور اتفاق یکی از ویدئوهای تد (TED Talks) رو پیدا کردم که شیوه جالبی رو برای آرامش ذهنی یاد میده که یه نوعی از مراقبه است. بهتره باهم این ویدئو رو ببینیم و بهش یه مقدار عمل کنیم، امیدوارم مفید باشه…

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

موضوع مطلب

عنوان مطلب پیشنهادی شما در اینجا قرار می گیرد

می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید.

متن کامل

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید