مترجم جوان

زندگانی یک مترجم جوان...

ترفند - چطور دکمه View Image را به گوگل اضافه کنیم

  • ۱۳۱۰

امروز با یک ترفند جستجو در اینترنت در خدمت شما هستم. اگر در جریان بوده باشید، یک ماهی می‌شود که گوگل برای رعایت حقوق مولف عکاسان حرفه‌ای دکمه مشاهده عکس (View Image) را از نتایج جستجوی تصویری خود حذف کرده است (اطلاعات بیشتر در زومیت). اما من و شمایی که به استفاده از این دکمه عادت کرده‌ایم چه باید کنیم؟

خوشبختانه اگر از کاربران مرورگر گوگل کروم باشید یک راه‌حل برای این مورد وجود دارد. چند نفر از توسعه دهندگان افزونه‌های این مرورگر چاره‌ای برای ما اندیشیده‌اند که با چند کلیک ساده و نصب یک افزونه رایگان روی مرورگر گوگل کروم، این امکان حدف شده گوگل دوباره در دسترس کاربران قرار بگیرد.

برای اینکه دکمه View Image را به فهرست نتایج جستجوی تصاویر گوگل اضاه کنید کافی است که افزونه View Image button for Google Images™ را نصب کنید. برای این منطور روی پیوند کلیک کنید، سپس در بالا سمت راست تصویر روی دکمه آبی رنگ Add to Chrome بزنید. در پنجره‌ای که باز می‌شود این فرایند را تایید کرده و صبر کنید تا همه چیز تمام شود.

از این پس می‌توانید مثل قبلترها، بعد از جستجوی تصاویر در گوگل، روی دکمه View Image بزنید تا عکس مورد نظر را ببینید و به راحتی از آن استفاده کنید. بعد از نصب این افزودنه دکمه کذایی View Image مثل تصویر زیر دوباره فعال خواهد شد.

ترفند افزدن دکمه مشاهده عکس به گوگل

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

موضوع مطلب

عنوان مطلب پیشنهادی شما در اینجا قرار می گیرد

می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید.

متن کامل

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید