مترجم جوان - خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی و فارس به انگلیسی

مترجم جوان: ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی با بالاترین کیفیت و ترجمه متن انگلیسی به فارسی روان

دانلود ترجمه‌های من

در زیر برخی از آثار من که از انگلیسی به فارسی ترجمه شده است در دسترس شماست.

یه سوسمار گُنده زیر تخت منه

دنیای کتاب کودکان دوست داشتنی و زیباست. برخی از داستان‌هایی که نویسنده‌های با ذوق و قریحه به رشته تحریر درمی‌آورند ارزشمند است. این کتاب کودکان به یکی از ترس‌های خردسالان پرداخته است. ترس از تاریکی!

اگر به فکر خرید کتاب کودکان با مضمون و داستانی مفید هستید یا کودکی دارید که از تاریکی می‌ترسد، «یه سوسمار گُنده زیر تخت منه» کتاب خوبی است. کتابی پر از نقاشی‌های قشنگ و دیدنی و داستانی که برای مواجهه با ترس از تاریکی نوشته شده است.

کتاب داستان کودکانه‌ی «یه سوسمار گُنده زیر تخت منه» به نویسندگی و تصویرگری «مرکر مایر» ماجرای کودکی است که از هیولایی موهوم در زیر تخت خوابش می‌ترسد و بالاخره راهی هوشمندانه برای مواجهه با آن می‌یابد.

یه سوسمار گنده زیر تخت منه

اگر کوچولویی در منزل دارید که از تاریکی، موجودات نامرئی، هیولاهای توی کمد یا هر لولوی دیگری می‌ترسد، مطالعه‌ی این کتاب داستان کودکانه و زیبا را به شما و کودک دلبندتان توصیه می‌کنیم.

کتاب راه

دانلود کتاب کودکان یه سوسمار گُنده زیر تخت منه (کتابخوان کتاب راه)


برای کاهش چربی خون چه بخوریم؟

کتابچه الکترونیکی «برلی کاهش چربی خون چه بخوریم؟ 15 منبع غذایی فوق‌العاده برای کاهش کلسترول خون» برای یکی از مجلات آنلاین تهیه شده بود. متاسافنه سایت مجله در دسترس نیست، اما می‌توانید نسخه‌ای از این کتاب الکترونیکی مختصر و مفید را به رایگان دریافت کنید.

برای کاهش چربی خون چه بخوریم

برای دریافت رایگان این کتابچه مختصر و مفید که برخی از منابع غذایی برای کاهش چربی خون (کلسترول) رو بیان کرده می‌تونین روی لینک زیر بزنین و از دراپ‌باکس (Dropbox) اون رو دانلود کنین.

دانلود رایگان کتابچه 15 منبع غذایی فوق‌العاده برای کاهش کلسترول خون

ترجمه و تبدیل اسم فارسی به انگلیسی

تبدیل اسم و فامیل به انگلیسی برای پاسپورت

برای تبدیل اسم و فامیل به انگلیسی برای پاسپورت و دریافت اسم به لاتین روی لینک زیر بزنید و در اسرع وقت ترجمه خود را دریافت کنید:

تبدیل اسم و فامیل به انگلیسی آنلاین

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید